Sharp Sharp 40" AQUOS LED TV LC40LE265M - Black
Are you experiencing difficulties Buying/Ordering this product online? See how to shop here.
₦110,000.00 Original price was: ₦110,000.00.₦97,500.00Current price is: ₦97,500.00.
Key Features
Sharp 40″ AQUOS LED TV LC40LE265M – Black
  • WXGA (1920 x 1080) LCD Panel with LED backlight
  • AquoMotion Lite 200/240 Hz
  • 2 HDMI terminal for simple connection
  • 2 AV equipment
  • USB play back – Movie, Music & Photo
  • Super Eco Mode for environmental friendly
CHECK CURRENT PRICE ON TEMU
Category: Sharp TV Tag: Temu
  • Description
Description
>>>- -Advertisement- -<<<
Views: 5
Related products
  • -24% Sharp 32'' HD LED TV LC-32LE185M(Japan Technology)
    Sharp 32” HD LED TV LC-32LE185M(Japan Technology)
    ₦65,000.00 Original price was: ₦65,000.00.₦49,500.00Current price is: ₦49,500.00.
    CHECK CURRENT PRICE ON TEMU
  • -23% Sharp 32-Inches-LED TV
    Sharp 32-Inches-LED TV
  • -54% Sharp 32 Inch LED HD - TV
    Sharp 32 Inch LED HD – TV
  • -56% Sharp 32inch HD / LED - TV
    Sharp 32inch HD / LED – TV