Sharp 40" FULL HD LED TV LC-40LE185M(Japan Technology) + Free Wall Mount
Are you experiencing difficulties Buying/Ordering this product online? See how to shop here.
₦125,000.00 Original price was: ₦125,000.00.₦92,000.00Current price is: ₦92,000.00.
Key Features
  • Sound Reflect Design
  • Rich detail and superb stereo imaging
  • Super ECO Mode
  • Optimized energy efficient screen display
  • HDMI terminal for effortless digital connectivity with AV equipment
  • Enjoy TV viewing by using USB for Music, Photos and Movie
  • Photo Frame Mode for enjoyment viewing photo
  • Convenient operation with Reminder feature
CHECK CURRENT PRICE ON TEMU
Category: Sharp TV Tag: Temu
  • Description
Description
Take your viewing to a whole new level with the Sharp 40-Inch LC-40LE185M LED HD TV With USB (Video) Port. The LED backlit Sharp AQCUOS 40 inch TV enables high contrast ratio and brighter colours, and offers many ways to view your content, thanks to USB video . Get the Sharp 40 Inch LC-40LE185M online from Jumia at the best price.
>>>- -Advertisement- -<<<
Views: 2
Related products
  • -37% Sharp TV 32inch Sharp Television And DSTV With One Month Subscription
    Sharp TV 32inch Sharp Television And DSTV With One Month Subscription
    ₦120,000.00 Original price was: ₦120,000.00.₦75,270.00Current price is: ₦75,270.00.
    CHECK CURRENT PRICE ON TEMU
  • -56% Sharp 32inch HD / LED - TV
    Sharp 32inch HD / LED – TV