LG 32'' Inch SMART & SATELLITE FULL HD TV-32LJ570
Are you experiencing difficulties Buying/Ordering this product online? See how to shop here.
₦97,000.00 Original price was: ₦97,000.00.₦89,000.00Current price is: ₦89,000.00.
Key Features
  • 32 inch TV
  • Smart TV
  • Satellite Tv
  • Full HD
  • Panel IPS
  • Viewing Angle Wide Viewing Angle
CHECK CURRENT PRICE ON TEMU
Category: LG Smart TV Tag: Temu
  • Description
Description
Photo of the Remarkables mountain range in Queenstown, New Zealand.
>>>- -Advertisement- -<<<
Views: 53
Related products
  • -11% LG 49'' UHD 4K Smart TV + Magic Remote-49UJ670V
    LG 49” UHD 4K Smart TV + Magic Remote-49UJ670V
    ₦310,000.00 Original price was: ₦310,000.00.₦275,000.00Current price is: ₦275,000.00.
    CHECK CURRENT PRICE ON TEMU
  • -7% LG 86''Super Ultra HD 4K Smart TV + Magic Remote-86SJ957
    LG 86”Super Ultra HD 4K Smart TV + Magic Remote-86SJ957
  • -21% LG 2018 MODEL 65'' UHD 4K TV SMART TV SATELLITE RECEIVER MAGIC REMOTE
    LG 2018 MODEL 65” UHD 4K TV SMART TV SATELLITE RECEIVER MAGIC REMOTE