Sharp LC-32LE265M- 32" LED TV And Wall Bracket
Are you experiencing difficulties Buying/Ordering this product online? See how to shop here.
₦62,000.00 Original price was: ₦62,000.00.₦52,000.00Current price is: ₦52,000.00.
Key Features
Photo Frame Mode for photo viewing enjoyment
Super Eco Mode for operating efficiency
Antenna booster technology
Noise reduction and 3D Y/C digital comb filter
Digital audio amplifier Free Wall Mount
CHECK CURRENT PRICE ON TEMU
Category: Sharp Home Theatre Tag: Temu
  • Description
Description
Multi-System Compatible
>>>- -Advertisement- -<<<
HD (1366 x 768) Native Resolution
Aquomotion Lite 200 Hz/240 Hz Technology
2 x HDMI
1 x USB
Connectivity via HDMI
USB Music and Photo Playback
Built-In 10W Stereo Speaker System
1080/24p signal input for theater-like film enjoyment
>>>-----Advertisement-----<<<
USB music,VIDEO and photo playback
Antenna booster technology
Digital audio amplifier
Views: 4
Related products
  • -3% Prag 6V 200AH INVERTER STANDARD BATTERY
    Prag 6V 200AH INVERTER STANDARD BATTERY
    ₦85,250.00 Original price was: ₦85,250.00.₦82,550.00Current price is: ₦82,550.00.
    CHECK CURRENT PRICE ON TEMU
  • -14% Perkins Perkins Soundproof Generator-30KVA
    Perkins Perkins Soundproof Generator-30KVA
  • -3% Gateway Power 36 KVA Soundproof Diesel Generator GP36 - White/Silver
    Gateway Power 36 KVA Soundproof Diesel Generator GP36 – White/Silver
  • -1% sun test 12V 200AH GEL INVERTER BATTERY
    sun test 12V 200AH GEL INVERTER BATTERY