Samsung Latest 2018 Model 75" 4K Ultra HD Certified HDR10+ Smart TV - 75NU7100
Are you experiencing difficulties Buying/Ordering this product online? See how to shop here.
₦3,099,999.00 Original price was: ₦3,099,999.00.₦1,139,999.00Current price is: ₦1,139,999.00.
Key Features
  • Real 4K UHD Resolution
  • 120 Motion Rate
  • UHD Dimming
  • PurColor Technology
  • Clean Cable Solution
CHECK CURRENT PRICE ON TEMU
Category: Samsung Smart TV Tag: Temu
  • Description
Description
imageimageimage
imageimageimageimageimage
Photo of the Remarkables mountain range in Queenstown, New Zealand.
imageimageimageimage
imageimageimageimageimage
>>>- -Advertisement- -<<<
POST FREE AD
Views: 2
Related products
  • -67% Samsung Latest 2018 Model 55" 4K Ultra HD Certified HDR10+ Smart TV - 55NU7100
    Samsung Latest 2018 Model 55″ 4K Ultra HD Certified HDR10+ Smart TV – 55NU7100
    ₦1,099,999.00 Original price was: ₦1,099,999.00.₦359,999.00Current price is: ₦359,999.00.
    CHECK CURRENT PRICE ON TEMU
  • -8% Samsung 65" Curved Ultra HD Certified 4K HDR 1000 Smart TV 65MU7350 Series 7 + Free Wall Bracket
    Samsung 65″ Curved Ultra HD Certified 4K HDR 1000 Smart TV 65MU7350 Series 7 + Free Wall Bracket
  • -17% Samsung 55" Curved Ultra HD Certified 4K HDR 1000 Smart TV 55MU7350 Series 7 + Free Wall Bracket
    Samsung 55″ Curved Ultra HD Certified 4K HDR 1000 Smart TV 55MU7350 Series 7 + Free Wall Bracket
  • -12% Samsung 82" Premium UHD 4K Smart TV NU8000 Series 8