LG LG LG 65" ULTRA HD 4K SMART HDR TV+MAGIC REMOTE-65UK6100
Are you experiencing difficulties Buying/Ordering this product online? See how to shop here.
₦650,000.00 Original price was: ₦650,000.00.₦353,000.00Current price is: ₦353,000.00.
Key Features
LG UHD 4K SMART TV WITH MAGIC REMOTE
  • 65”ULTRA HD
  • SMART
  • MAGIC REMOTE
  • 4 HDMI
  • 2 USB DIVX
  • WIFI
CHECK CURRENT PRICE ON TEMU
Categories: LED TV, LG TV, TV Tag: Temu
  • Description
Description
>>>- -Advertisement- -<<<
Views: 16
>>>-----Advertisement-----<<<
Related products
  • -7% LG LG 55'' Smart 4K UHD TV+Magic Remote-55UJ630
    LG LG 55” Smart 4K UHD TV+Magic Remote-55UJ630
    ₦300,000.00 Original price was: ₦300,000.00.₦279,000.00Current price is: ₦279,000.00.
    CHECK CURRENT PRICE ON TEMU
  • -1% LG 55" Full HD OLED Smart Digital TV With WebOS 2.0 55EG9A7V
    LG 55″ Full HD OLED Smart Digital TV With WebOS 2.0 55EG9A7V
  • -4% LG UHD 4k Smart TV 49UJ634
    LG UHD 4k Smart TV 49UJ634
  • -6% LG 43'' Smart UHD 4K Satellite TV+Magic Remote-43UJ630
    LG 43” Smart UHD 4K Satellite TV+Magic Remote-43UJ630