Lenovo Ideapad 320-15ISK Intel Core I3-6006U -2.0Ghz (4GB 1TB HDD) Windows 10 - Black
Are you experiencing difficulties Buying/Ordering this product online? See how to shop here.
₦170,000.00 Original price was: ₦170,000.00.₦134,000.00Current price is: ₦134,000.00.
Key Features
  • Processor: Intel® Core™ i3 Processor
  • Operating System: Windows 10 Home
  • Graphics: Intel Integrated Graphics
  • Webcam / Microphone: Fixed Focus CMOS camera with single mic
  • Memory: 4 GB DDR4
  • Storage: 1 TB SATA HDD
  • Audio: 2 x 1.5W speakers with Dolby Audio
  • Battery: Up to 5 hours
  • Display: 15″ FHD (1920 x 1080) anti-glare
  • Dimensions (W x D x H): 378 mm x 260 mm x 22.9 mm