Are you experiencing difficulties Buying/Ordering this product online? See how to shop here.
₦159,990.00 Original price was: ₦159,990.00.₦133,790.00Current price is: ₦133,790.00.
Key Features
  • Processor: Intel® Core™ i3 Processor
  • Operating System: Windows 10 Home
  • Graphics: Intel Integrated Graphics
  • Webcam / Microphone: Fixed Focus CMOS camera with single mic
  • Memory: 4 GB DDR4
  • Storage: 1 TB SATA HDD
  • Audio: 2 x 1.5W speakers with Dolby Audio
  • Battery: Up to 5 hours
  • Display: 15″ FHD (1920 x 1080) anti-glare
  • Dimensions (W x D x H): 378 mm x 260 mm x 22.9 mm
  • Weight: 2.2 kg
  • WiFi/Bluetooth®: WiFi 1×1 AC + BT4.1
  • 2 USB 3.0 Ports
  • 1 USB-Type C
  • HDMI
  • 4-in-1 card reader (SD, SDHC, SDXC, MMC)
  • RJ-45 LAN
CHECK CURRENT PRICE ON TEMU
Categories: Computer, Laptop, Lenovo Laptop Tag: Temu
  • Description
Description
>>>- -Advertisement- -<<<
ease, thanks to powerful processing and discrete graphics options. Preloaded with Windows 10 Home,
Durability Down to the Finish
>>>-----Advertisement-----<<<
Impressive performance
Smooth graphics
Brilliant FHD resolution
Buy your Lenovo 320-15ISK Laptop today on Jumia at the best price.
Views: 3
Related products
  • -9% Lenovo ThinkPad E570-Intel Core I3- 4GB RAM- 500GB HDD, 15.6" Anti-glare, LED Backlight Display-SuperMulti DVD Burner- Windows 10 Pro