Hisense 55'' CURVED UHD 4K SMART SATELLITE TV 2018 MODEL-55M5600UCW With One Year Warranty
Are you experiencing difficulties Buying/Ordering this product online? See how to shop here.
₦290,000.00 Original price was: ₦290,000.00.₦220,000.00Current price is: ₦220,000.00.
Key Features
  • CURVED SCREEN SIZE 55”
  • UHD RESOLUTION 3480*2160
  • USB 3
  • HDMI 4
  • SMART
  • NETFLIX
  • YOUTUBE
  • TV BROWSER
  • HDR
  • PURE COLOUR
  • VIDAA
  • CINEMA MODE
  • SERIES 6
CHECK CURRENT PRICE ON TEMU
Category: Hisense TV Tag: Temu
>>>-----Advertisement-----<<<
USB Port
Amazing Colour Rendering
Design
Buy Hisense 55-inch 55M5600UCW UHD TV on Jumia at the best price in Nigeria.
About The Brand
Views: 22
Related products
  • -2% Hisense Led Tv 32"
    Hisense Led Tv 32″
    ₦59,000.00 Original price was: ₦59,000.00.₦58,000.00Current price is: ₦58,000.00.
    CHECK CURRENT PRICE ON TEMU
  • -17% Hisense 43" Full HD LED Television -2 HDMI, 1 USB DIVX,1 AV ,Black,Free Bracket 43N2176
    Hisense 43″ Full HD LED Television -2 HDMI, 1 USB DIVX,1 AV ,Black,Free Bracket 43N2176
  • -25% Hisense 43 INCH LED FULL HD TV + FREE WALL BRACKET
    Hisense 43 INCH LED FULL HD TV + FREE WALL BRACKET
  • -8% Hisense 50''Smart UHD 4K TV + Free Wall Bracket-50A6103UW 2018\2019