Dell Dell Inspiron 15 I3552-3240BLK Intel Pentium 4GB RAM 500GB HDD 15 Inch Bluetooth + 32gb Flash
Are you experiencing difficulties Buying/Ordering this product online? See how to shop here.
₦130,000.00 Original price was: ₦130,000.00.₦118,000.00Current price is: ₦118,000.00.
Key Features
Brand
Dell
Consumer Usage
Consumer Laptops
Display Size (inches)
15.6
500GB HDD
Processor Type
Pentium
Operating System
Windows 10
4GB RAM
CHECK CURRENT PRICE ON TEMU
Category: Dell Inspiron Laptops Tag: Temu
  • Description
Description
  • Intel Pentium N3700 Quad Core Processor 1.6GHz up to 2.4GHz, 2M Cache with Intel HD Graphics
  • 15.6-inch HD (1366 x 768) Truelife LED-Backlit Display
  • 4GB RAM
  • 500GB HDD
  • 3-in-1 Media Card Reader
  • Tray load DVD Drive
  • 802.11bgn + Bluetooth 4.0
  • HDMI
  • Stereo speakers + MaxxAudio
  • Windows 10 home 64-bit
  • Black
Views: 2
>>>- -Advertisement- -<<<
Related products
    Dell DELL INSPIRON 3567-BLK- 15.6 TOUCH-SCREEN LAPTOP (INTEL CORE I3, 4GB RAM, 500 HDD, BLACK)
    ₦185,000.00 Original price was: ₦185,000.00.₦155,500.00Current price is: ₦155,500.00.
    CHECK CURRENT PRICE ON TEMU
  • -35% Dell Dell Inspiron 20-3052 AIO Intel Pentium 500gb/4gb FreeDos
    Dell Dell Inspiron 20-3052 AIO Intel Pentium 500gb/4gb FreeDos
  • -52% Dell Dell Inspiron 15 Intel Core I3 7th Gen 7100u 2.40 GHz, 4GB Ram, 500GB HDD, 15.6" Screen,Backlit Touch Display, Win 10 Home With Bag+Wireless Mouse+16Gb Flash Drive
    Dell Dell Inspiron 15 Intel Core I3 7th Gen 7100u 2.40 GHz, 4GB Ram, 500GB HDD, 15.6″ Screen,Backlit Touch Display, Win 10 Home With Bag+Wireless Mouse+16Gb Flash Drive